« seems like a cool conference... | Main | Did Benedict Blow It? »

September 10, 2006

Comments

Josh

Here's a clip from a review of a movie called _The End of Suburbia_ arguing that increasing scarcity of oil will mean the end of the suburbs as we know them.

"The producers suggest that suburbs will become the new slums, as many families may be sharing the former 'McMansion' built for one family. People will be trying to grow food on the former front lawn because the system of importing will break down as long as it's dependent on ships powered by fuel. Quote: 'Peak oil is going to reverse globalization' because we will have to develop local economies and local energy generation. Installing any form of wind or solar power for home use is strongly advocated."

http://peswiki.com/index.php/Review:The_End_of_Suburbia

Of course, this is very debatable but interesting anyway.

matt lyke

good piece...for the unitiated "monu"?

Happy day

Just discovered this site through Yahoo, what a pleasant surprise!

Augmedode

Bielizna damska

AugmegeTide

hosting
Jeżeli wyszukujesz taniej i rzetelnej firmy zajmującej się hostingiem to posiadam dla Ciebie znakomitą wiadomość. Właśnie teraz powstał kompetentny i niedrogi serwer internetowy dla ludzi, którzy doceniają solidność i szybkość wykonywania zlecenia. Niemniej jednak nawiążmy do tego czym jest hosting. To usługa polegająca na użyczaniu przez dostawców Netu miejsca na swoich serwerach dla różnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Na ogół spotkany jest hosting odpłatny, w jakim cena opłaty miesięcznej zależy od kilku składników. Jesteśmy kompetentną jednostką, dla której liczy się ostatecznie radość klienta. Dajemy w ofercie hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Zapraszamy na serwis. Nasze usługi hosting też są odpłatne, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w sieci Nie możesz uwierzyć? Sprawdź Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjwstąp na nasz portal i przekonaj się o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w niedużej cenie. Nie będziesz miał musu płacić dużych sum za usługi hosting. Dajemy w ofercie dużo upustów i okazji celowo dla wiernych, ale i również dla świeżych klientów. Zobacz sam i zajrzyj niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.

Unuffkatlyn

I am sure you will love ugg classic online classic cardy ugg boots on sale for more detail

Origgiffigrag

Angry Birds

Ordenodiuro

hosting
Jeśli szukasz niedrogiej i solidnej firmy zajmującej się hostingiem to mam dla Ciebie rewelacyjną informacje. Otóż teraz powstał zawodowy i niedrogi serwer internetowy dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność i szybkość działania. Jednak rozpocznijmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udzielaniu przez dostawców Netu miejsca na swoich serwerach dla przeróżnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Z reguły spotkany jest hosting odpłatny, w jakim cena należności comiesięcznej zależy od kilku składników. Jako biznes umożliwiamy hosting na najwyższym poziomie, oferując przy tym potencjalnie najmniejsze ceny. Przekonaj się sam! Nasze usługi hosting też są odpłatne, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w Internecie Nie dowierzasz? Sprawdź Jak tak to koniecznie wejdź na nasz portal i przekonaj się o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz musiał przeznaczać wielkich sum za usługi hosting. Jeżeli wejdziesz pierwszy raz na naszą stronę internetową, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszym asortymencie znajdziesz ogrom korzystnych upustów dla nowoprzybyłych klientów. Jeżeli tymczasem jesteś naszym stałym klientem, bądź pewien, że będziesz miał sposobność skorzystać z niecodziennych promocji. Sprawdź sam i wejdź koniecznie. Zauważysz ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfeluz nami.

nowPlalAwania

minecraft onlineminecraftminecraftminecraft

kewTaistsew

Hi, we're a snow removal company from Poland and this is our website :)


odsniezanie lodz


plumber bristolbramy garazowe wisniowski

The comments to this entry are closed.